БЛОКИ ТРУБЧАСТІ ЕЛЕКТРОНАГРІВАЧІ

Патронний ТЕН мінімальне замовлення 5 шт.
Промисловий ТЕН мінімальне замовлення 10 шт.

Виробництво і застосування блоків трубчастих електронагрівачів ТЕНБ
Блоки ТЕН застосовуються для осушення масла в автомобільних газонаповнювальних компресорних станціях, для підігріву води в різних промислових установках, масла, мастила в баках газопереробних агрегатів, для роботи в складі компенсатора тиску атомних електростанцій, для підігріву земляних пластів в нафтопереробній промисловості, для нагріву плавильних валів Кашировальная машин, для підігріву охолоджуючої рідини силових установок тепловозів.

Найбільш поширеними застосуваннями для ТЕНБ є: нагрівання рідин і масла. Використовуються в водонагрівачах, котлах, парогенераторах і інших промислових і побутових установках.

Блоки ТЕН складаються з одного і більше трубчастих нагрівачів круглого перетину, зібраних і вваренними в блоки зі спеціальною коробкою висновків в тому числі і зі ВИБУХОЗАХИСНИХ. За своєю конструкцією блок ТЕНів являє собою один або кілька двухконцевая трубчастих електронагрівачів герметично закріплених на загальному фланці.

Фланці виготовляють з таких матеріалів, як: вуглецева сталь, нержавіюча сталь, латунь і т.д. Вони можуть кріпитися в комплектуються установках різними способами, за допомогою: різьблення, шпильки, болтів, пластин. Крім того, можливе виготовлення блоків ТЕН, які складаються з електронагрівачів різної довжини і різної потужності. В такому випадку в умовному позначенні марки і кількість тенів, що входять до складу блоку вказуються через кому.

Окремий вид блоків випускається з ребрами, виконаний методом алюмінієвого литва.

Блоки ТЕН мають потужність до 180 кВт, в тому числі зі вибухозахищеної коробкою висновків потужність становить 5,0 і 10,0 кВт для газоперекачувальних агрегатів.

ТЕН випускаються різноманітних конфігурацій і напругою від 12 до 380 В для експлуатації в різних середовищах.

Але Якщо Ви вирішили купити ТЕН блоки, проте маєте особливі вимоги за параметрами, то наше підприємство зможе виготовити їх в найкоротші терміни. Адже термін виготовлення ТЕН блоків становить від 3-х днів.

При експлуатації слід пам'ятати кілька правил:

  • ТЕН можна використовувати лише в тому середовищі, для якої вони призначені;
  • Активна частина корпусу електронагрівачів блоків повинна повністю знаходитися в робочому середовищі.
  • Температура на корпусі для масла не повинна перевищувати 300 ° С, а для води - 100 ° С.

ТЕН блоки купити, які Ви зможете у нас на підприємстві виділяються високою якістю і вже багато років доводять своє лідерство на ринку. Переконайтеся в цьому і Ви.

Rate this post